• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arıkoğlu Beton | Sarız Beton Santrali

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Arıkoğlu

Beton kullanımı yapılar için önem arz etmektedir. Yapılarda kullanılan malzeme değişikliklerine bilhassa 1999 yılında yaşanılan Gölcük ve Düzce depremleri neden olmuştur. Bu vakalardan sonra hazır beton üretimi önem kazanmış ve hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. Kayseri yapı malzemeleri sektöründe hizmet sunan firmamız da hazır beton imalatında önemli bir yer edinmiş; Sarız’da hazır beton firmaları arasında öne çıkmıştır. Firmamızda geniş hizmet olanakları ile hazır beton siparişleriniz en hızlı şekilde tamamlanır. Nitelikli hazır beton imalatlarımız ile sağlam yapı ve yüzeyler elde edebilirisiniz. Sunduğumuz hazır betonları gönül rahatlığı ile yapılarınızda kullanabilirsiz. Firmamız büyük inşaat şirketleri ile de çalışabilecek hizmet gücüne sahiptir.

Gerekli alana sahip iseniz ev yaptırmak ev almaktan daha ekonomik bir seçenektir. Bu işlemin fazla zahmetli olacağını ve uzun süreceğini düşünüyorsanız düşüncelerinizi değiştirecek olan hizmetlerimizi inceleyin. Yılların deneyimi ile gerçekleştirdiğimiz beton ev yapımlarımızda kalite, hız ve maliyet açısından uygunluk ön plana çıkmaktadır. Anahtar teslim ev yapımı hizmetimiz ile herhangi bir zahmete girmeden kısa süre içerisinde dayanıklı, kullanışlı evlerinize kavuşursunuz. Alanında uzman personelimiz işlerinizi hızlıca gerçekleştirirken hizmet kalitesinden de ödün vermez.

Firmamızda memnuniyetiniz ve işlerinizin zamanında teslimi ön planda tutulmaktadır. Sizlere üst düzey nitelikte hizmet verebilmek için gelişen teknolojileri takip eder, alanımızdaki yeniliklere uyum sağlarız. Tüm hazır beton işlemlerinizde müşteri odaklı çalışan firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR