• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arınma Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Uzun

İnsan sağlığı gibi güzelliği de çok önemlidir. Sağlıkla ilgili bir sorunumuz olduğunda en iyi hastanelere, en iyi doktorlara tedavi olmak isteriz. Bu durum güzelliğimiz için de böyle olmalıdır. Güzelliğimizi korumak ve güzelliğimize güzellik katmak için en iyi merkezlere ve işinde uzman kişilere baş vurmalıyız. Bu noktada Arınma Merkezi olarak, uzman kadromuz, sağlıklı ve güvenilir materyallerimiz ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmetinizdeyiz.

Güzellik merkezimiz, konusunda uzman personeliyle güzellik anlamında sizlere en iyi ve sağlıklı hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu noktada kirpiklerin uzamasını ve hacim kazanmasını sağlamak amacıyla uygulanan kirpik lifting işlemi, g5 aletiyle yapılan, sıkılaşma sağlayan, selülit giderici etkisi olan ve bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olan g5 masajı işlemleri, ayrıca bölgesel zayıflama odaklı uygulamaları ve lazer epilasyon işlemleri ile en kaliteli şekilde ve sağlıklı ortamda sizlere hizmet veriyoruz. Tüm bunların yanında göbek, alt karın, basen, bacak, sırt gibi bölgelerde oluşan yağlanmayı birkaç seans sonunda giderebilen soğuk lipoliz uygulamaları, kimyasal madde içermeyen ve tamamen doğal bir madde olan parafin ile yapılan parafin el ve ayak bakımı işlemleri, cilt bakımı işlemleri ve ciltte bulunan lekeleri gidermeye yönelik tedaviler özenle ve titizlikle yapılmaktadır.

Saç ve kaş tasarımı konusunda da sizlere hizmet veren merkezimiz, kaliteyi ve sağlığı her şeyin önüne koyan anlayışı ile ve bu doğrultuda en iyi ürünler ve araçlarla birlikte sizlerin hizmetindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR