• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arma Osgb İş Sağ. ve Güv. Dan. Mim. Müh. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mukadder Can

ARMA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.ARMA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti; iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri “İş Güvenliği ve İş Sağlığı” mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin“İş Sağlığı ve Güvenli”konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’ nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

ARMA OSGBİş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti;

İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadrosu,Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip tecrübeli kadrosu,ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması,Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.

ARMA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti; Ülkemizde çalışma hayatının kalite standartlarını iyileştirilmesinde temel öğeleri olan“İş Sağlığı ve Güvenliği”konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıylafacebooksayfasından üyelerine ulaşmaktadır.

Teşekkürler...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR