• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Armada Fasıl Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akın Aksu

Ülkemizde en çok sevilen hazır yemek türleri arasında kebap çeşitleri üst sıralarda yer almaktadır ve kebap sevmeyen birini bulmak çok zordur. Ülkemize has olan bu lezzetler, uluslararası alanda da tanınıp sevilmektedir. Farklı etler kullanılarak, değişik pişirme ve servis şekilleri bulunan kebaplar, bu sayede farklı ağız tatlarına hitap edebilmektedir. Her bir ayrı kebap için etler farklı şekillerde hazırlanır ve pişirilir. Etlerin hazırlanması sırasında kullanılan teknik ve ek malzemeler, kebaplar arasında ki tat farkını oluşturan en önemli sebeptir.

Bunun yanında bütün kebaplar farklı içeceklerle içmek içinde uygundur. Kimileri şalgam suyu, kimileri ayran, kimileri rakı, kimileri kola ile severler kebap yemeyi. Özellikle kebabın yanında rakı ve canlı müzik bir araya gelerek fasılı oluştururlar ki, ülkemiz yemek kültüründe çok önemli bir yeri vardır. Fasıl eşliğinde yemek yemek, önemli bir alt kültürdür ve özellikle dost meclislerinin toplanması için en çok kullanılan bahanelerdendir. Fasıl sırasında yemek amaç değil, muhabbet edilirken sohbete eşlik eden lezzetli bir eklentidir.

Biz Armada Fasıl Restaurant olarak müşterilerimize en lezzetli kebap örneklerini, eğitimli ve yetenekli müzisyenlerimizin icra ettiği fasıl müziği ile geleneksel Türk mimarisine sadık kalarak inşa ettiğimiz mekanımızda sunmak adına Tekirdağ restaurant sektöründe hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimize hizmet verirken ilk ve önemli kuralımız mutlaka en kaliteli malzeme ile hizmet etmektir. Bu sebeple et ve sebzelerimizi her zaman en doğal şekilde üretim yapan işletmelerden temin edip, en taze halleriyle müşterilerimize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR