• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ars Akrilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Arslaner

ARS AKRİLİK Tezgah sektöründe , Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde inşaat firmalarına; proje uygulama, ürün geliştirme ve tedarik hizmeti vermektedir. 2005 yıllarından beri; %100 Akrilik esaslı ürünleri kullanarak, birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.
Firmamız Mutfak Tezgahlarında, Banyo Tezgahlarında, Teknelerde, Fast Food, Otel, Hastane ve daha birçok alanlarda iç ve dış mekanlarda hijyenik ve keyifli dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen, Uzman kadrosu ile en zor mimarı detayları çağdaş çizgilere dönüştüren estetik özelliği ile üstün performanslı çalışmalar yapmaktadır.
Büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın her işe ciddiyet ile yaklaşarak kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz. Hayalinizdeki tasarımınızı oluşturarak sizlere en iyi hizmet sağlamaktadır.

Firmamızın tüm çalışmalarında kendi bünyesinde ve iş yerlerinde hep insan odaklı ve memnuniyeti felsefe edinmiştir.

Günümüzde artık görsellik ön plana çıkmıştır. İşte Tam burada biz devreye giriyoruz. Tasarımınızı planlayın biz gerçekleştirelim.

Amacımız; işini yaptığımız, iş yaptırdığımız ve işbirliği yaptığımız şahıs ve firmalar karşısında güvenirliğimizi koruyarak büyümek ve inançla yolumuza devam etmektir.

Saygılarımızla
ARS Akrilik
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR