• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ars Su Arıtma Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Koç

Ars Su Arıtma Sistemleri
Günümüzde gelişen teknolojinin ve endüstriyel gelişimin bir sonucu olarak insanoğlunun yaşam standartları her geçen gün biraz daha artarken bozulan ekolojik denge kimyasal ve biyolojik atıklar, çevresel kirlenmeler sonucunda su kaynakları da hızla kirlenerek insan sağlığını tehdit eder hale gelmiştir. Yaşamımızı devam ettirebilmek için; birçok ayrıntıda kaliteli, temiz ve sağlıklı bir suyun farklılığı gerçekten önemli bir yer tutmaktadır.Bunun sonucu olarak da su arıtma sektörü önem kazanmaktadır.
Ars Su Arıtma Sistemleri olarak amacımız ; kısıtlı su kaynaklarının etkin kullanymını sağlamak ve suyun kalitesini yükseltmektir. Türkiye'nin herhangi bir noktasındaki bir sanayi kuruluşunun, otelin veya bir binanın amaca uygun arıtılmış su ihtiyacını en ekonomik işletme maliyetiyle karşılayacak sistemleri uzman mühendis kadromuzla projelendiriyor ve montaj ekibimizle kuruyoruz Firmamız uzun zamandan beri su arıtma ve şartlandırma konularında büyük sanayi kuruluşlarında teorik ve pratik bilgi ve tecrübe birikimine sahip mühendisler tarafından yönetilmektedir.
Ars Su Arıtma Sistemleri müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personel kadrosuyla, su arıtma sistemleri ,proje, mühendislik, dizayn, toptan ve perakende satışı, yedek parça ve servis konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR