• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Arslan Jant Lastik ( 7/24 Oto Lastik Yol Yardım )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Arslan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Oto lastik ve jant sektöründe hizmet veren Şanlıurfa merkezli Arslan Jant Lastik ( 7/24 oto lastik yol yardım ) adlı firmamızbirmilyonnokta.comüyesidir olarak yer almaktadır.

Günümüz çeşitli koşullarında her araca gerekli bulunan lastik ve jantları bizden temin etmek için sizlere birçok eki olan yapıcı seçenek sunmaktayız. Öncelikle firmamızda yer alan çeşitli jant çeşitleri arasında lastik ile olarak uyumlu olanı tercih edebilecek, arabanıza en iyi görünümü sağlayacak alternatifi bulabileceksiniz. Belirli bir jant talebiniz olması durumunda bizlere önceden bilgi aktarmanız halinde sizin için tarafımızca bulunabilirliğini araştıracağımızı da paylaşmak isteriz.

Şanlıurfa merkez oto lastik ve jant sektöründe yer almamız ile birlikte sizlere öncü hizmet sunan bir marka olma yolunda ilerlemekte müşteri memnuniyetindeki destek ile bu durumu görünür kılmaktayız. Her araç model ve markasına uyumlu olarak bulunan materyallerden sizler için en konflru ve görünüş açısından istediğiniz tarza en yakın olan tavisye edilmektedir.

Aracınızın alanında deneyimli olduğumuz bölümündeki periyodik bakım ve eksi parça tamamlanması konusunda da gerekli donanımlarımız mevcuttur.

Tüm hizmetlerimize ek olarak sizlere olumsuzluk yaşayabileceğiniz durumlara karşı ek bir destek olarak 7/24 aktif bir yol yardım hizmeti de sağlamaktayız. Bizlere günün her anında ulaşabileceğiniz cep telefonu hattımızdan ulaşmanız ve konumunuzu bildirmeniz yeterli olmaktadır.

Yüksek müşteri memnuniyetini önemsediğimiz firmamızda sizlere standartlarımız doğrultusunda görev geçekleştirerek aracınız ile mutlu olarak ayrılmanız bizim için önemli bir olumlu etki bırakmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR