• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arslan Veteriner Kliniği

Adres :

Aşağı Mah. Kanarya Sok. No: 21 ( Kapalı Pazar Yeri Karşısı ) Denizli » Serinhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Anıl Arslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 580 22 95

Doğanın bir parçası olmak, doğaya yardımcı olmaktır düşüncesiyle elimizden gelen özveriyi göstermek adına Arslan Veteriner Kliniği olarak karşınızdayız ve birmilyonnokta.com üyesiyiz. Evcil hayvanlar için gereken her türlü çalışmayı yürütmekle beraber kaliteli bir hizmet sunmak adına sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve doğaya bir nebze olsun katkı sunmaya çalışıyoruz. Bununla beraber mama çeşitlerimiz de mevcuttur. Evde beslenmek istenen ya da ticari amaçlı sahiplenilen birçok hayvana gördüğünüz gibi her hizmeti sunmaya çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Kliniğimizde doğum işlemlerini bile gerçekleştirebiliyoruz. Bu konuda deneyimli olmakla beraber rekabetçiyiz. Ne olursa olsun beslediğiniz ya da bir şekilde herhangi bir evcil hayvanda sorun gördüğünüz anda bizimle çok rahat bir şekilde iletişime geçebileceğinizi unutmayınız ve rekabet ettiğimiz bu alanda kaliteli hizmetimizi her zaman anımsayınız. Onun için her vatandaşın bir hayvan kliniği iletişim hattı bulundurması gerektiğini belirtmek isteriz.

Kalbi küçük ama gönlümüzden büyük yer kaplayan bu doğa dostlarına Denizli evcil hayvan her zaman destek çıkmalı ve gereken tedavileri zamanında yaptırmalıyız. Zamanında yapılmayan tedavilerde de birçok sorun oluşabiliyor. Birçok farklı hastalıklar yaşayabiliyorlar ya da geçirdiği kazalar sebebiyle kırıklar, çıkıklar oluşabiliyor vücutlarında. Onlara bu müdahaleleri zamanında ve doğru hamlelerle gerçekleştirmek için oldukça sakin yaklaşmaya çalışıyor ve canlarını acıtmadan gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu inceliği sağlayamayan ve detaylı yaklaşımlar sergileyemeyen işletmelere kıyasla fark yarattığımızı rahat bir şekilde söyleyebilirim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR