• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Art House 3 Boyutlu Zemin Kaplama

Adres :

6039 Sk. No: 37/a Girne Bulvarı - Karşıyaka / İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Delibaş Murat Evcim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@3boyutzemin.com

Whatsapp 1:

0 (532) 523 56 31

Whatsapp 2:

0 (532) 585 91 25
ART HOUSE 3 BOYUT ZEMİN KAPLAMA sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
ART HOUSE 3 BOYUT ZEMİN KAPLAMA olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
ART HOUSE 3 BOYUT ZEMİN KAPLAMAolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR