• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Artı Hukuk&danışmanlık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alper Bekir Öktem

Ankara’da danışmanlık avukatı arıyorsanız eğe doğru adreste bulunuyorsunuz. Firmamız tarafından sunulan hukuk danışmanlık hizmeti ile sizlerde aklınızdaki sorulara çözümler bulabilir ve bilgilenebilirsiniz. Birbirinden farklı profesyonel avukatlarımız hukukun her alanında profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Özellikle de işçi işveren ile ilgili alanlarda danışmanlık hizmeti daha fazla istenmektedir. Bizler de tüm alanlarda sağlamış olduğumuz başarıyı bu alanda da sunarak sizlerin istek ve taleplerini karşılamaktayız.

İş hukuku alanında avukat danışmanlık ihtiyacınız için bizleri arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Bundan önce bilinmesi gereken şeyler ise işvereniniz veya işçiniz ile aranızda yapmış olduğunuz sözleşmeleri avukatınıza ulaştırmaktır. Bu sayede avukatınız anlaşmazlığı çözmek ve sizleri haklı çıkartmak için yolları arayacaktır. Bu nedenle işçi veya işveren ile yaşanılan anlaşmazlığın her ayrıntısı avukata mutlaka anlatılmalıdır. İşverenin hakları iş hukukunda daha kolay savunulurken, işçinin hakları için belirli delillere ihtiyaç duyulmaktadır. İşinde profesyonel ve kıvrak zekâlı olan iş avukatlarımız bu işin altından kolay bir şekilde kalkmakta ve sizleri sonuna kadar haklı çıkartmaktadır.

Ankara hukuk danışmanlık alanında avukat arıyor ve fikir danışmak istiyorsanız yine iş avukatlarımızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Dilediğiniz iş hukuku hakkında aklınıza takılan soruyu sorabilir ve yüksek tecrübeli avukatlarımızdan kendinizi hangi yollarla savunabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Hukuk alanında iş hukuku dışında diğer alanlarda da profesyonel danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Danışmanlık hizmetimiz için de iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR