• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Artsema Terapi Merkezi Manevi Danışmanlık

Adres :

Karakürçek Mahallesi Karakürçek Caddesi No: 79 / B Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Şahbaz - Nuran Şahbaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 553 35 71

Whatsapp 2:

0 (534) 220 04 68

Ankara’da hizmet sektöründe hizmet veren Artsema Terapi Merkezi Manevi Danışmanlık

adlı firmamızbirmilyonnokta.comüyesidir.

Birçok ağrınızdan kurtulmanızı hedefleyen ve ağrılarınızı seans seans hafifleten uygulamalarımız ile sizlerin sağlığına kavuşmanız bizim için önde gelen sebepler arasında yer almaktadır. Sizlere her daim daha konforlu bir yaşam garantisi sunan merkezimiz ile önemli olan sizlerin sağlığı olarak baz alınmaktadır.

Sağlıklı bir yaşan politikası kapsamında görev aldığımız merkezimizde sizlere en iyi hizmeti sunmak ve ağrılarınızdan arınmanızı sağlamaktayız. Öncelikle doğru teşhis ve tedavi yöntemi ile sizlere profesyonel kadromuz dahilinde kaliteli faaliyetlerimizi göstermekteyiz.

Ankara Altındağ hizmet sektöründe yer alan merkezimiz ile birçok fiziksel olumsuzluğa karşı etkin bir uygulama yürütmekteyiz. Sizlere her zaman samimiyet ve dürüstlük ile yaklaşmakta olup sizin en iyi tedaviyi aldığınıza emin olmaktayız. Alanlarında eğitimli uzman ekibimiz ile emin ellerde olduğunuzu sizler ile bir kere daha paylaşmak istemekteyiz.

Her türü fiziksel ağrının doğru yöntem ile tedavi edilmesi sonucu iyileştiğine inanan dürüst politikamız ile tüm danışanlarımız bizleri deneyimlemeleri için kliniğimize davet etmekteyiz. Bu doğrultuda işlemler ve uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinecek ve sizlerle tanışma fırsatını da bizlere sunmuş olacaksınız. Her anda sizlere samimi ve içten gelen eğitimimiz kapsamındaki tavsiyelerimizi paylaşmaya hazır bulunmaktayız. Tüm misafirlerimizi merkezimizde ağırlamaktan son derece mutluluk duymakta ve devamlı misafirlerimiz olmaları noktasında emin hedefler ile ilerlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR