• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arzu Güzellik Salonu

Adres :

Yeni Mah. Vedat Ali Özkan Cad. No: 28/1 Devrek Zonguldak Zonguldak » Devrek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arzu Göktepe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

arzugoktepe1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 613 58 98

Arzu Güzellik Salonu

Lazer Epilasyon (IPL) , Cilt Bakımı, İpek ve Lifting Kirpik, Kaş(Kontur) ve Güzellik Merkezi Olarak Zonguldak Devrekte hizmet vermekteyiz.

Güzellik sektörününün öncü firması olarak hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için en yenilikçi anlayışla en iyi kaliteyi oluşturmayı hedefliyoruz. Arzu Güzellik Salonu güzellik sektöründeki başarısını her gün daha fazla arttıran ve bizi daha üst noktalara taşıyan müşterilerimiz her geçen gün bizlere olan güvenini artırarak firmamıza güç katmaktadır. Ana misyonumuz olarak; hizmet vermiş olduğumuz alanda her zaman daha iyisini oluşturma ve daha iyisine ulaşmak gösterilebilir. Bu misyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz etkili iletişim, mesleki olarak göstermiş olduğunuz ahlak ve kalitemizin asla değişmemesi yüksek bir öneme sahiptir.

Güzellik sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR