• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arzum Mobilya Dekarasyon

Adres :

Ardıçlı Mahallesiıspartakule Caddesi 785 Sok No: 15 Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Topçu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

arzum_mobilya2012@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 882 74 50

Whatsapp 2:

0 (535) 882 74 50

Arzum Mobilya Dekarasyon

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Arzum Mobilya Dekarasyon ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Arzum Mobilya Dekarasyon ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Mobilya sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Arzum Mobilya Dekarasyon firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR