• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Asa Cafe Kahvaltı Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nilüfer İçer

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hayat çok yoğun bir koşuşturma içerisinde geçmektedir. Pek çok kişide kahvaltıyı atlamaktadır. Güne güzel ve enerjik bir şekilde başlamak istiyorsanız Asa Cafe Kahvaltı Salonu sizleri beklemektedir. Yumurtadan tosta kadar sevdiğiniz her şeyin en doğalını bulabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekibimiz menümüzde yer alan bütün lezzetleri sizler için hazırlamaktadır.

Köy kahvaltısı yapmak isteyen ya da keyifli bir Pazar günü geçirmek isteyen kişiler aradıkları her şeyi rahat bir şekilde bulabilirler. Gözlemelerimiz kahvaltıların vazgeçilmezidir. Ayrıca gözleme çeşitleri de seçenek bakımından çok zengindir.

Gün içerisinde ya da öğlen yemeğinde de kafemize de bekleriz. Yalnızca bir kahvaltı mekanı değiliz. Hamburger, pizza gibi farklı farklı fast food seçenekleri de menümüz içerisinde yer almaktadır. Dilerseniz buraya gelebilir dilerseniz alo paket servisimizden yararlanabilirsiniz.

Özellikle de tost konusunda çok iddialıyız. Hem lezzeti hem de görüntüsü ile yiyen herkesin bakış açısı değişmektedir. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren yemek yemenin en güzel halini yaşayabilmektir. Bunun için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Tandır katıklısı, Türk mutfağında özel bir tariftir. Bizlerde bu eşsiz lezzet ile sizleri buluşturmaktayız. Kahvaltı ve ana menü dışında tatlıları da menümüzde bulabilirsiniz. Bici Bibi tatlısını seviyorsanız nerede yesek diye düşünmek yerine Asa Cafe Kahvaltı Salonu’na gelebilirsiniz.

Hatay fast food sektöründe uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız. Samandağ bölgesinde profesyonel bir çalışmayı da sizlere sunmaktayız. Sizleri kafemize bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR