• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Asça Mobilya Mondi Genel Mağazası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şerif Çakmakçı

reklam logosu
  • firma fb

Asça Mobilya Mondi Genel Mağazasıolarak : yemek odası mobilya modelleri,oturma odası mobilya modelleri, yemek masa sandalye çeşitleri,antibakteriyel halı kilim satışı alanında Gaziantep Şahitkamil dehizmet vermekteyiz.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde mobilya sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Ana hedefimiz olan mobilya sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR