• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Best Aktif Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhan Aksoy

Sağlıklı bir yaşamın yolu sağlıklı ve dengeli beslenmeden geçer. Siz müşterilerimize hizmet verirken bu dengeyi kurmanıza katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimizden biridir. Bu doğrultuda verdiğimiz danışmanlık hizmetleriyle siz müşterilerimizin sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmesine yardımcı olmaktayız. Aktif bir yaşama giden yolda sizlere sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırarak rehberlik etmekteyiz. Firmamız kilo kontrol danışmanlığı, yaşam koçluğu, sporcu beslenmesi, yukarı kilo takibi, aşağı kilo takibi ve ücretsiz vücut analizi gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca bu hizmetlerin yanında beslenmeye yardımcı olacak ürünlere yönelik satış faaliyetleri de gerçekleştirmektedir. Yaşam kalitenizi yükseltirken bütçenize de hitap eden uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanmasına katkıda bulunmaktayız.

İstanbul danışmanlık olarak firmamız, verdiği hizmet kalitesiyle adından çokça söz ettirmekte ve en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hizmet kalitesinden taviz vermeden güler yüzlü personeliyle siz müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmeye devam etmekteyiz. Sizlere kaliteli bir yaşam yolunda yol göstermek ve katkıda bulunmak kurulduğumuzdan beri temel prensibimiz olmuştur. Yılların verdiği deneyim ve bu süreçte inşa ettiğimiz güvenle geniş bir müşteri kitlesinin öncelikli tercihi haline geldik.

Sizlere beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunarak teveccühlerinize karşılık vermekteyiz. Bir telefon kadar yakın olan danışmanlık merkezimizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırız. Dilek ve şikayetleriniz bizler için önemli olup web sayfamızda yer alan mail adresi ve telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR