• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Doğal Ürünler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türkan Irmak

Sağlıklı ve doğal yaşamanın oldukça önem kazandığı şu günlerde, beslenmemize de fazlasıyla dikkat etmemiz gerekmektedir. Dengeli ve düzenli bir beslenme planı oluşturmak fazlasıyla önemli olup, organik besinlerin mutlaka bu plana dahil edilmesi gereklidir. Tarladan direkt tüketiciye aktardığı doğal ürünleri ile sizlerin sağlıklı yaşamanız için gerekli olan önemli bir adımı karşılayan firmamız, Adana doğal ürünler ve organik tarım sektörü içerisinde yerini almış bulunmaktadır. Bugüne dek yüzlerce ürünümüz müşterilerimizle buluşmuş olup, herkesten tam not almayı başarmıştır.

Doğal ürünlerimizi Türkiye’nin 81 iline ulaştırma arzusuyla çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimlerimizi her geçen gün daha da arttırıyor bulunmaktayız. Ağırlıklı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler domates-biber salçası, çıtır kabak tatlısı, kayısı reçeli, kuru patlıcan, kurutulmuş biber, çilek reçeli, turunç reçeli olup sizler dilediğiniz takdirde çeşitli ev yapımı doğal ürünler de hazırlanabilmektedir.

Doğal ürünler tüketicilerin gözde seçenekleri arasında yer alsa da üretim koşulları konusunda bazı endişeler yaşanabilmektedir. Firmamız olarak, son derece nezih ve titiz bir tesiste çalıştığımızı, gerekli hijyen kurallarına birebir uyum sağladığımızı belirtmek isteriz. Dolayısıyla ürünlerimizde hijyen konusunda asla endişe yaratacak bir durum bulunmamaktadır.

Oldukça deneyimli çalışma ekibimiz, tüm ürünlerini yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile profesyonellikle hazırlamaktadır. Hiçbir ürünümüzde katkı maddesi bulunmamakta olup, hepsi organik ve doğal olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR