• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Metal Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Sezgin

Asel Metal Yapı isimli şirketimiz 10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Trabzon ferforje ve metal dekorasyon sektörü içerisinde hizmet vermektedir. Genç ve dinamik bir ekip ile birlikte çalışan şirketimizi diğer tüm şirketlerden ayıran temel husus, müşterilerimize özel çözümler sunabiliyor oluşumuzdur. Kaliteli malzemelerin, üst düzey işçiliğin ve uygun fiyat politikasının birlikte yer aldığı firmamızı sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

Bugüne kadar ortaya koyduğu ürünleri yapabileceklerinin bir göstergesi olarak gören firmamız, referans olarak çalışmalarını öne sürmektedir. Daima ticari ahlak sınırları içerisinde hareket eden firmamızın amacı her geçen gün sektörde bir adım daha ileriye gitmektir. İnanıyoruz ki sizin desteklerinizle birlikte her geçen gün bir önceki günden daha iyisi olacağız adımızdan daima övgü ile söz ettireceğiz.

İhtiyaçlarınızın belirlenmesinde ve karşılanmasında gerçekçi çözümler sunan firmamız pek çok çeşit hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler şunlardır: dorma kaba geçiş sistemleri, dorma kaba cam sistemleri, alüminyum cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, alüminyum korkuluk sistemleri, kompozit kaplama sistemleri, otomasyon sistemleri, kış bahçeleri, pergole sistemler, giyotin cam ve giriş saçakları. Bahsi geçen tüm ürünlerin bizler tarafından hassasiyet ile üretilip sizlere teslim edileceğine emin olabilirsiniz. Tercihinizi bizden yana kullandığınıza asla pişman olmayacaksınız. İnternet adreslerimiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza kaliteli, uygun fiyatlı ve göze hitap eden çözümler getirmek mi istiyorsunuz? İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere daima ulaşabilirsiniz. Asel Metal Yapı olarak Karadeniz Bölgesi’nde hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR