• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Oto Kurtarma

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 42/ E Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Keskin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 490 37 52

Whatsapp 2:

0 (532) 779 86 52

Oto kurtarma firmaları arasında farkını öne koyan Asel Oto Kurtarma şirketi https://birmilyonnokta.com/ üyesidir. Araçlarda meydana gelen arızaların temel sebeplerinden birisi olumsuz yol koşullarıdır. Ülkemizde ulaşım konusunda iyileştirmeler yapılsa dahi bazı bölgelerde coğrafi konumları dolayısıyla sorunlar çözülememiştir. Ordu yol yardım sektöründe doğal sebeplerden ötürü büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır. Şirketimiz müşterilere sağladığı aile ortamını andıran samimi hizmetiyle öteki firmalardan ayrılmaktadır.

Bozuk yollar sonucunda araç sahipleri sıkça yollarda kalmaktadır. Bazen istenmeyen kazalar da yaşanmaktadır. Ekonomik ve psikolojik açıdan da zarar verici olan bu arızalarda firmamız sizlere güvenilir, dürüst ve samimi hizmeti sağlamak adına çalışmaktadır. Yaşanan maddi kayıplar göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun hizmet sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerin yaşadıkları sorunlara değer vererek çözücü rol almak istemektedir. Yardım kavramının her anlamda gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. Zorlu ulaşım alanlarına karşı hızlı ulaşım sağlamak aynı zamanda biz değerli ekibimizin gurur tablosudur. Yaşanan arızalar, kazalar ve istenmeyen her türlü problemde bizlerle iletişime geçin. Sizlere probleminizi çözecek en uygun destek ekibini yollayarak herkesin memnun olmasını sağlayacağız.

Kötü aksiliklerin verdiği üzüntüye karşı güler yüzlü ekibimiz sizler için her zaman hazır beklemektedir. Hızlı desteğin yanında samimi, dürüst ve güvenilir destek bekleyen sürücülerin aradığı isim olmak adına çabalamaktayız. Sizler de yaşadığınız sorunların aile sıcaklığını veren ekibimiz tarafından düzeltilmesini isterseniz doğru adrestesiniz. Müşterilere sağladığımız kaliteli hizmetin gururuyla şirketimiz hizmetlerine devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR