• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asfalya Elektrik ve Yapı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Özyılmaz

Elektrik, gündelik hayatımızın en önemli parçalarından biri haline geldiği için Asfalya Elektrik ve Yapı firması olarak İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yıllardır profesyonel bir hizmet yapısı ile sizlere destek oluyoruz. Firmamız İzmir elektronik sektöründe profesyonel hizmetlerini sunarken arıza tespiti, bakım, onarım, tesisat uygulamaları, LED aydınlatma sistemleri, spot aydınlatma sistemleri, elektrikçilik hizmetleri gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler sayesinde hem yaşam alanlarında hem de çalışma alanlarında profesyonel bir aydınlatma sistemi elde edebilirsiniz. Örneğin, açacağınız bir restoran veya kafeterya için aydınlatma sistemlerini firmamız üzerinden talep ederek profesyonel uygulama sağlayabilirsiniz. Evlerinizde ve yapılarda elektrik tesisatlarının hazırlanması, proje uygulamaları yapılması gibi her konuda firmamız sayesinde hizmet alabilirsiniz.

Firmamız sahip olduğu profesyonel yapı, personel hizmetler ve teknik kadro sayesinde sektörün önemli markalarından birini oluşturmuştur. Profesyonel ekip hizmetleri ile birlikte başarılı bir çalışma sunarken, sürekli olarak eğitimlere ve teknolojinin getirdiği yeniliklere önem veriyoruz. Bu sayede her zaman çıtayı daha yüksek notalara taşıyarak, donanımlı ve nitelikli bir hizmet yapısına ulaşmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimiz için her zaman daha iyisini ve daha kalitelisini sunan ve gelişen yapımız içerisinde ekonomik hizmetlere de yüksek önem veriyoruz. Uygun fiyatlar ile sunmuş olduğumuz bu hizmetler sayesinde istediğiniz her alanda elektrik kullanımı için sorunsuz sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Geniş bir yaşam alanında veya kitlelere hitap eden çalışma alanlarınızda uygulanan elektrik tesisatları ve aydınlatma sistemleri ile sizde istediğiniz yapıyla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR