• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asil Group Danışmanlık Ve İnsan Kaynakları ( Yenimahalle Çocuk Bakıcısı )

Adres :

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 287. Sokak Golden Tower İş Merkezi No : 7/19 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nehir Çiçek - Nevin Özaydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 554 54 84

Whatsapp 2:

0 (532) 669 85 52

Ankara’da sizlere verdiği kaliteli hizmetleri olan Asil Group Danışmanlık ve İnsan Kaynakları firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız tecrübeli ve güvenilir ekibimizle sizlere ihtiyacınız olan hizmeti vermektedir. Çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, ev işleri için yardımcı gibi ihtiyacınız olan hizmet hangisi ise sizlere bu imkânı güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Sizler de son derece deneyimli ekibimizden hizmet almak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Ankara danışmanlıksektöründe faaliyette bulunan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için burada. Sizler de evinizde ya da işinizde güvenilir ve işinde profesyonel bir ekiple çalışmak istersiniz elbette. Bunun için en doğru adreste bulunmaktasınız. Hem yatılı hem de gündüzlü yardımcı ekibimiz bulunmaktadır. Sizler için hangi durum uygun ise bunu firmamıza belirterek sizlere en uygun hizmeti sağlıyoruz.

Firmamızın güvenilir ve işinde özenli olmasının altında yatan durumdan bahsetmek gerekirse, bizler size uygun bir şekilde bakıcı ve yardımcıların referanslarını topluyor, özgeçmişlerini karşılaştırıp başvuran her adayla bire bir görüşmeleri gerçekleştirip pozisyonlara en uygun adayları özenle seçip değerlendirdikten sonra sizlerin ihtiyacı olan hizmete göre yönlendirmeleri yapıyoruz.

İnsanların ihtiyaçlarına göre hizmet veren, yaşam kalitesinin artmasını sağlayan ve sorumluluk taşıyan firmamız yıllardır süregelen konforlu hizmeti ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Hem Türk hem yabancı uyruklu yardımcılarımız ile hizmet vermekteyiz. Referanslı ve nitelikli bakıcı arayışındaysanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yıllardır verdiğimiz sayısız hizmet ve doğru bakım sayesinde sizlere en iyi hizmetleri özenle vermeye devam ediyor olacağız.

BENZER FİRMALAR