• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asil Tasarım Atölyesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eda Bektaş

Asil Tasarım Atölyesi olarak sizler için el yapımı pek çok farklı tasarım sunmaktayız. Takılar, özel günler için küçük hediyelikler, nişan tepsisi ve gelin çiçeği gibi tasarımlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde pek çok kişi hobi olarak tasarım ve süsleme işlemleri ile uğraşmaktadır. Ortaya çıkan görsel olarak güzel ve özel ürünler sayesinde unutulmaz anlar yaşanabilmektedir. Asil Tasarım Atölyesi hobi olarak başlayan pek çok tasarım ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Nişan ve düğün gibi özellikle gelinler için çok değerli ve özel olan günler için en şık tasarımları sizler için hazırlamaktayız. Nişan tepsisi ve gelin çiçeği ürünlerinde tamamen kendinize özel bir tasarım istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz çiçeklerden ve malzemelerden tamamen size özel tasarımlar yapılabilmektedir. Bu en özel günlerinizi daha unutulmaz kılmak için yaptığımız tasarımları herkes beğenecektir.

Zonguldak takı ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren atölyemiz sizler için pek çok farklı tasarım daha yapmaktadır. Doğum günleri, bebek partileri ve benzeri özel günler için yapılacak hazırlıklarınız için özel tasarımlar gerçekleştirmekteyiz. Bu etkinlikler ve partiler için süsler ve hediyeler ürün seçeneklerimiz arasında yer alır. Gelen davetlileriniz için hazırlayacağımız özel ürünler ile unutulmaz hatıralar bırakabilirsiniz. Kutlamanın yapılacağı alan için özel olarak yaptığımız tasarımlar ile de etkinlik ve davetlerinizi daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Size özel tasarımlar için bizimle irtibat kurarak uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR