• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Asinka Cafe & Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nisa Kadıoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Alışılagelmiş bir restaurant anlayışından uzak keyifle vakit geçirebileceğiniz nezih ortamımızla biz Ankara restaurant sektöründe fark yaratmaya devam ediyoruz. Yemekli toplantılar, Gruplara yönelik özel menülerimiz, özel gecelerinize eşlik edecek konseptimiz ve lezzetli yemeklerimizle hizmetinize hazırız. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş işletmemiz ve güler yüzlü, tecrübeli çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap vermek için her zaman hazır olmuştur.

Güvenilir ve dikkatle seçilmiş ürünlerimizle sizlerin sağlığına, mutfağımızın temizliğine oldukça hassasiyet gösteriyoruz. İşletmemiz bünyesinde bulunan her çalışanımızı değerli müşterilerimizi mutlu edecek ve işletmemizi temsil edecek şekilde nezaket kurallarına özen göstererek eğitim ve denetimlerden geçiriyoruz. Restaurantımızda mutlu ve keyifli geçirdiğiniz hiçbir vaktiniz tesadüf değildir. Sizlerin kaliteli vakit geçirebilmeniz adına gereken her imkânı sağlamak işletmemizin en temel sorumluluğudur.

Huzurlu bir şekilde sevdikleriyle nitelikli vakit geçirebilecek aynı zamanda her zaman damak tadına hitap eden lezzetli yemekler tadabileceği bir mekân arayışı içinde olanların ilk tercihi olan restaurantımız sektörde örnek teşkil eden bir işletme haline gelmiştir. Mutfakta pişen ve yeni nesilleri yetiştiren alanında en tecrübe sahibi çalışanlarımız ellerinden çıkan zevkli yemekleri sizlere sunmak için sabırsızlıkla bekliyor. Kaliteli, güvenilir, huzurlu ve lezzetinden ödün vermeyen övgüleri her geçen gün kulaktan kulağa yayılan işletmemizi denemeden sevdiklerinizi başka bir yerde ağırlamayın. Siz değerli müşterilerimizi işletmemiz lezzetleriyle tanıştırmak ve özenle ağırlamaktan mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR