• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Dizayn

Adres :

İbni Sina Mahallesi Fatih Caddesi No: 41 / A Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Aslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 393 03 44

Aslan Dizayn işletmesi olarak Kocaeli ilinde hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli hizmet veren işletme olmakla beraber aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi bulunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler karşılığında sizler den her zaman iyi dönüşler almaktayız. Çünkü sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güzelliği bizim için her şeyden çok daha önemlidir. Sizlere sunduğumuz cam balkon, duşa kabin, sineklik, panjur vb. gibi çok fazla hizmet mevcuttur. Bu hizmetlerin hepsini ayrı ayrı yapan profesyonel ustalarımız mevcuttur. Her ustamız kendi alanında yıllardan bu yana çalışıyor olan deneyimli ve tecrübeli ustalardır.

Sunduğumuz hizmet sırasında kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve daha sonra sorun çıkarmayacak nitelikte malzemelerdir. Sizlere sunduğumuz hizmete başlamadan önce kullanacağımız olan malzemeleri teker teker göstermek kaydıyla bu malzemelerin kalitesinden emin olmanızı sağlayarak sizlere güven ortamı yaratıyoruz. Ayrıca istediğiniz her modeli yapabilmekte ve kalitenin yanında sizlerin göz zevklerinize göre her türlü çalışmayı yapmaktayız. Sunduğumuz her hizmete 2 yıl boyunca işletmemiz tarafından belgeli olarak garanti altına alınmaktadır. Bu süre zarfında oluşabilecek en ufak bir sorun da bile işletmemizden ücretsiz olarak yardım alabilmektesiniz. Sizlerin de sunduğumuz hizmette yardıma ihtiyacı var ise mutlaka bize ulaşıp kaliteli bir hizmet almalısınız.

Kocaeli dizayn sektörüne bakıldığı zaman müşterilerine en uygun fiyatları, kaliteli ve deneyimli hizmet sunan şirketler arasında her zaman birinci sırada yer almaktayız.

BENZER FİRMALAR