• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Grand Düğün Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aslan Bey

Konya Düğün Salonu sektördeki öncülüğümüzü sürdürmeye devam ediyor sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Özel günlerinizi unutulmak kılmak için verdiğimiz hizmetler ile sizlere kendinizi özel hissettirmeye devam ediyoruz. İç ve dış tasarımına özel bir hassasiyet gösterdiğimiz mekanımız siz ve sevdiklerinizi mutlu etmek için her türlü imkanı sunuyoruz. Özel günlerinizde dillere destan bir organizasyon istediğinizi biliyor, sizleri tam olarak anlayan ne istediğinizi bilip buna göre hareket eden bir salon olduğumuz için güvenle bizleri tercih ediyor olmanızın keyfini yaşıyoruz.

Müzikten yemeklere, organizasyondan aksesuarlara kadar her bir istediğinize en iyi karşılığı vermek için tüm imkanlarımızı ortaya koyuyor sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Profesyonel ekibimizi özenle seçiyor her zaman daha iyisini hedefleyerek personelimiz ile unutulmaz bir gün vaat ediyoruz.

Zamanınızı iyi değerlendirmeniz adına kısa sürede sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. İçten ortamımız samimi personel ve yaklaşımlarımız ile sizlerin kendinizi aile ortamında hissetmeniz için çabalıyor güven ortamında kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz. En iyi hizmeti en uygun fiyattan ayaklarınıza seriyor kalitemiz ve tecrübemiz ile değerli müşterilerimizi şaşırtmaya devam ediyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği ile size en uygun olanı seçiyoruz. Üç farklı mekan seçeneğimiz, yemekli veya yemeksiz, pastalı organizasyonlarımız, müzikli veya müziksiz dilediğiniz hizmeti seçerek tam istediğiniz gibi bir gün yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi alıp mekanımızı yakından görmeniz için hepinizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR