• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslı Börek

Adres :

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No : 42 İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 592 82 83

Mutfağımızın vazgeçilmezi hamur işlerinin en taze ve lezzetli halini sizlere sunmaya devam eden Aslı Börek birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. El emeği böreklerimizin satışları ile başladığımız lezzet yolculuğuna, İstanbul Küçükçekmece pasta ve pastane sektöründe hizmet veren şubemiz ile hızla devam etmekteyiz. Açıldığımız günden bugüne sadece börek değil, birçok farklı hamur işi ve tatlıyı beğeninize sunarak ve hep tam not alarak ilerleyen Aslı Börek ailesi olarak geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz.

Kendi alanında önce firmamızda her zaman en iyi ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerimizi doğru yemek doğru hizmet anlayışı ile satışa sunmaktayız. Eğitimli personelimiz ile güvenli ortamda güvenli gıda üretimi gerçekleştiren bizler, 7’den 77’ye herkese hitap eden seçeneklerimiz ve her damağa uygun lezzet yelpazemiz ile bulunduğumuz yerin hakkını vermekteyiz. Hamur işi denilince akla gelen isimlerden biri olan firmamızda börekten poğaçaya, simitten, kurabiyeye, sütlü tatlılardan sarmaya kadar birçok farklı lezzet seçeneği hem uygun hem de kaliteli olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bir pastaneden beklediğinizi ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz pastanemizde ister özel günleriniz için özel siparişleriniz olsun, ister gelip bir yorgunluk çayı içmek isteyin, kaliteli ve özenli hizmet ve taptaze ürünlerimizle hayatınızda vazgeçilmezlerden biri olacağımızı garanti ediyoruz.

Aslı Börek ailesi olarak her daim en güzeli için çalışmaktayız. Siz ve sevdiklerinizin hayatında yer edinmenin getirdiği mutluluk ile hep daha iyiye gideceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR