• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aslı Metal Hurdacılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Aslı - İbrahim Aslı

reklam logosu

Antalya Manavgat’ta yılları aşkın tecrübesiyle hizmet veren şirketimiz başarılı çalışmalarına yenilerine eklemeye devam ediyor. Evlerinizde, işyerlerinizde kullanmadığınız metal ürünleri alıp parçalayarak geri dönüşüme kazandırılır. Evlerinizin bodrumunda yıllardır bekleyen ve bir gün atılmayı bekleyen her türlü metal hammaddeli eşyanızı adresinizden alıyoruz.

Antalya hurda sektörüne büyük bir başarıyla giren firmamız işini ciddiyet prensibi çerçevesinde gerçekleştirmesine borçludur. Bu amaç doğrultusunda müşterilerimizle olan ilişkilerimizde oldukça şeffaf ve hassas bir diyalog kuruyoruz. Metal hurda alanında adından sıkça söz ettiren firmamız bunu her çeşitten metali ustalıkla ayrıştırıp geri dönüşüme kazandırmasına bağlıyor. Bu sayede hem metal geri dönüşüm sektörüne yeni bir soluk getirmiş oluyoruz hem de elinizden çıkartmak istediğiniz eşyalarınızı iyi fiyat garantisiyle alıyoruz.

Firmamız çalışma prensibini müşterilerimizin memnuniyetleri doğrultusunda şekillendirmektedir. Biz de Aslı Metal Hurdacılık ailesi olarak bu memnuniyeti sağlayabilmek adına müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak adına hizmet kalitemizi geliştiriyoruz. Kullanmadığınız ya da artık işinize yaramayan metal hammaddeli eşyalarınızı güvenebileceğiniz, alanında deneyimli ve bilgi sahibi bir firmaya vermek istiyorsanız sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız.

Hem ülkemizin geleceği adına iyi bir şeyler yapmış olacaksınız hem de metallerin toprağa ve doğaya karışmamasına vesile olmuş olacaksınız. Metallerin ayrıştırılıp geri dönüşüme kazandırılmasına sizler de bir destek vermek istiyorsanız, firmamız her türlü metal eşyanızı almaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR