• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asr-ı Ezel Gelinlik

Adres :

Osmaniye Toprakkale Osmaniye » Toprakkale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayrullah Bk

E-Posta Adresi :

hayrullahbk8@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 389 99 50

Whatsapp 2:

0 (553) 389 99 50

Whatsapp 3:

0 (538) 397 35 69

Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde yıllardır faaliyet gösteren Asr-ı Ezel Gelinlik olarak bizler verdiğimiz hizmetin kalitesi ve özenli desteklerimiz sayesinde uzun zamandan beri Toprakkale’deki en güvenilir mağazalardan biri olarak tercih edilmeye devam ediyoruz. Özel günlerin en önemlisi olan düğünlerde kadınların o günlerin en güzel kişisi olması için ve düğünlerin unutulmaz bir şekilde yıllar sonra da hatırlanabilmesi için hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Gelinlikler konusundaki tecrübesiyle öne çıkan ekibimiz tarafından gerçeğe dönüştürülen ya da bedenlere uygun hale getirilen birbirinden şık gelinliklerle sizlere Osmaniye giyim sektöründe gelinlik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz en iyi nokta olarak hizmet veriyoruz. Gelinliklerin manevi değerlerinin de yüksek olması sebebiyle hayallerinizdeki gelinliğe kavuşurken her zaman son derece kaliteli malzemeler ve kumaşlar kullanarak gelinliklerin son hale gelmesini sağlıyoruz. Böylece özel günlerinizde gelinlikleriniz hiçbir sorun çıkarmazken özellikle aksesuarlarla donatılmış olan gelinliklerin de bütünlüğünü korumasını mümkün hale getiriyoruz.

Kişiye özel şekilde gelinlikleri biçimlendirebilen ya da en başından tasarlayabilen bir moda evi olarak bizler hayalinizdeki gelinliğe ulaşmanızı mümkün hale getirirken tatlı bir yorgunluk vermesi beklenen düğün günlerinizde kıyafetiniz sebebiyle hareketinizin kısıtlanmasına sebep olacak tüm durumların da önüne geçiyoruz. En mutlu gününüzü daha da renkli hale getirecek olan gelinliklerde yeni trendleri de yakından takip ederek her türlü isteğinize ve talebinize de cevap verebilecek bir firma olarak Asr-ı Ezel Gelinlik güvencesiyle sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR