• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asrı - Anka Gelinlik ve Türban Tasarımı

Adres :

Mehmet Akif Mah. Fatih Bulvarı No: 145 Kat: 2 Daire: 1 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yszk61@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 063 99 52

Hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biri, belki de birincisi, kendimiz ve hayatımız için doğru olduğunu düşündüğümüz birini seçip onunla hayatımızı birleştirdiğimiz günlerdir. İki kişinin hayatını birleştirdiği ve sadece bu iki kişi için olan bu günlerde tabi ki bu iki kişinin görünümü çok önemlidir. Ama kabul etmek gerekir ki bu günlerde gelinlerin görünümü damatların görünümünden daha dikkat çekici olur. Sizlerin bu özel günlerinde en güzel ve göz alıcı şekilde görünebilmeniz için biz Asrı – Anka Gelinlik ve Türban Tasarımı olarak sizlere İstanbul kuaför sektöründe hizmet vermekteyiz.

Firmamız, sizlerin beğenisine sunduğu birbirinden çeşitli ve güzel gelinlik modellerinin yanı sıra isteğiniz doğrultusunda hazırlayabildiği gelinlik tasarımlarıyla da hizmetinizdedir. İşinin ehli ve deneyimli çalışanlarıyla sizlerin gönlüne göre, en güzel ve göz alıcı tasarımlara sahip, kaliteli ve dayanıklı gelinliklerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca türban tasarımlarımızla ve gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızla da sizlere en kaliteli şekilde yardımcı olmakta ve özel günlerinizde güzel ve göz alıcı görünmeniz için çabalamaktayız.

Gelinliklerin yanı sıra kına elbiselerinin de en güzel örneklerini bulabileceğiniz firmamız, porselen makyaj gibi detay, titizlik, özen ve beceri gerektiren makyaj uygulaması ve her türlü makyaj uygulamaları noktasında siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan, dürüst ve güvenilir anlayışı, işinde uzman kadrosu ve güler yüzlü personeli ile kaliteden, estetikten ve sağlıktan asla taviz vermeden hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR