• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asrın Kurye Kağıthane

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Burhan Belli

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw

Günümüzde artık teknolojinin de etkisi ile birlikte işlemler çok hızlı bir şekilde gerçekleşir hale gelmiş durumdadır. Buna bağlı olarak da zaman bizler için en değerli konuma gelmektedir. Bu kısıtlı zaman içerisinde ürünlerimizin ve hizmetlerimizin en kısa sürede, güvenilir bir şekilde ulaştırılması için moto kurye araçlarımız ile Asrın Kurye Kağıthane olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.

Asrın Kurye Kağıthane olarak İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize il geneli içerisinde moto kurye hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul hizmet sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere hızlı, güvenilir, zamanında bir kurye hizmeti vermek için çabalamaktayız. Bu hedefe ulaşma yolunda gerekli olan profesyonel davranışları yapmakta ve müşteri memnuniyeti elde etme yolunda ilerlemekteyiz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli ve hızlı motorlarımız ve alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan ekibimiz ile sizlere hizmet getirmekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizde kuryecilik hizmeti alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de il içinde taşınması ve hızlıca teslim edilmesi gereken önemli bir ürününüz varsa ve bunun için kaliteli, uygun fiyatlı bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Asrın Kurye Kağıthane olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR