• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asus Kuru Temizleme

Adres :

Hacı İlyas Mah Ulusal Egemenlik Caddesi No: 4/a Milas Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cahide Tan -baran Erdoğan

E-Posta Adresi :

brnerdogan6565@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 314 50 35

Whatsapp 2:

0 (545) 767 98 35

Whatsapp 3:

0 (541) 314 50 35

Whatsapp 4:

0 (545) 767 98 35

Firmaya Mesaj Gönder

Asus Kuru Temizleme

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Asus Kuru Temizleme ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Asus Kuru Temizleme ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR