• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asya Metal Temizlik Spot

Adres :

Sakızağacı Mahallesi Muharrir Ahmet Rasim Sokak No.39 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Giresun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 822 69 51

Whatsapp 2:

0 (552) 645 45 28

Asya Metal Temizlik Spot ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkelerini benimseyerek çıktığımız bu yolda işimizi özenle yapıyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli işlemlerimizi müşterilerimize özenle sunuyor, günden güne deneyimlerimizi daha da geliştirerek tecrübeyle sabit halde bir üste taşıyoruz. Gece gündüz demeden özenle çalıştığımız ve kalite ilkelerini ön planda tuttuğumuz işletmemizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İstanbul metal dekorasyon işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz işletmemizde uygun fiyat garantisi kapsamında çalışıyoruz. Yaptığımız işlerin kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz işlemlerimiz oldukça uzun ömürlü çalışmalardır.

Metal dekorasyon, spot eşya alım satım, ofis temizlik, ev temizlik, demir doğrama sistemleri, çelik yapı sistemleri, çelik çatı sistemleri, asma tavan uygulaması ve çelik konstrüksiyon işlemleri gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran şirketimiz bu kaliteli hizmetleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz işlemlerimiz oldukça güvenilir ve uygun fiyatlı çalışmalardır. Gece gündüz demeden değerli müşterilerimiz için çabaladığımız şirketimizde birçok hizmete yer vermekte, bu işlemleri özenle yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz şirketimizde uygun fiyat garantisi sunuyor aynı zamanda müşteri memnuniyeti kazanıyoruz. Özellikle metal dekorasyon, temizlik işlemleri ve spot alım satım çalışmaları için sık tercih edilen firmamız kesinlikle gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir şirkettir. Sizler de detaylı bilgi almak için irtibat numaramızı kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR