• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atakent Konyalım Etli Ekmek

Adres :

75.yıl Mah.şehit Uzman Turgut Gündüz Cad.il Özel İdare Karşısı Hürriyet Sitesi A Blok No: 6 Atakent Kütahya Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhterem Pehlivan

E-Posta Adresi :

konyalimetliekmek43@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 802 43 43

Ülkemiz mutfak kültüründe et ve unlu mamullerin özel bir yeri vardır. Bazı lezzetlerimizde ise bunların ikisi birleşerek ortaya çok daha muazzam bir lezzet çıkar. Bunların başında etli ekmek gelir. Etli ekmek Konya ilimizle özdeşleşmiş, yüzyıllardır o bölgenin orijinal tadı olduğu için adeta şehir adıyla birlikte anılarak markalaşmıştır. Konya etli ekmeğinin ünü bugün sadece Konya’yla veya ülkemizle sınırlı kalmamış, bütün dünyaya yayılmıştır. Fakat etli ekmeğin kazandığı bu popülerlik orijinal tadını korumasında aynı hassasiyeti muhafaza edememiş, pek çok kişi hakiki etli ekmek lezzetinden mahrum kalmıştır. Kütahya merkezde faaliyet gösteren Atakent Konyalım Etli Ekmek işletmemiz ile böğe halkımızı etli ekmeğin hakiki haliyle tanıştırıyor, yıllardır hasret kalınan gerçek tadı tüketime sunuyoruz.

Kütahya restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak şehrimizin en güzel yerlerinden birisinde bulunuyor, güzel, nezih, hijyenik, huzurlu bir mekânda sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmeye sizleri davet ediyoruz. Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz öncelikle işlerine saygı duymakta, bunu siz kıymetli misafirlerimize yansıtmaktadır.

İşletme olarak kaliteden ödün vermiyoruz. En doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetler ortaya çıkarıyoruz. Sadece etli ekmek çeşitleriyle değil, Mevlana pide, bıçak arası, bamya çorbası ve daha onlarca çeşidi tercihe sunuyoruz. Bu sayede her damak zevkine rahatlıkla hitap ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR