• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atalan Temizlik

Adres :

Şirintepe Mh. Bursa Cad. No: 11/b Tepebaşı Eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uygar Atalan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

uygaratalan06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 594 98 69

Atalan Temizlik firması olarak eskişehir tepebaşı inşaat sonrası temizlik,eskişehir tepebaşı merdiven temizliği,eskişehir tepebaşı merdiven temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı en iyi temizlik firması,eskişehir tepebaşı apartman temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı dış cephe temizleme,eskişehir tepebaşı bina temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı avm temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı okul temizlik firmaları,eskişehir tepebaşı cami temizlik firmaları,tepebaşı inşaat sonrası temizlik,tepebaşı merdiven temizliği,tepebaşı merdiven temizlik firmaları,tepebaşı temizlik firmaları,tepebaşı en iyi temizlik firması,tepebaşı apartman temizlik firmaları,tepebaşı dış cephe temizleme,tepebaşı bina temizlik firmaları,tepebaşı avm temizlik firmaları,tepebaşı okul temizlik firmaları,tepebaşı cami temizlik firmaları, vb. hizmetler vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir. Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır. Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR