• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atalay Halı Saha

Adres :

Paşa Alanı Mahallesi 372. Sokak No: 1/9 5m Migros Arkası Balkonuk Düğün Salonu Yanından Geçince Karesi/balikesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeliha Atalay

E-Posta Adresi :

atalayali@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 041 93 01

Whatsapp 2:

0 (555) 041 93 01

Çağımızın en büyük gereksinimlerinden biri hiç şüphesiz spor ve spora bağlı bir yaşamın egemen olduğu düzeni sağlamaktır. Özellikle teknolojinin gün geçtikçe hayatın tam merkezine yerleştiği yeni dünya düzeninde sanal hayatın olumsuz etkilerinden korunabilmek adına bu anlamda adımların atılması son derece önemlidir.

Bugün, çocukları kontrol ve çağın zararlı bir takım alışkanlıklarından korumak gittikçe daha zor hale gelmektedir. Sadece bu açıdan bakıldığında bile sporun insan hayatlarına doğrudan dokunmasının sağlanması çok büyük anlam ifade etmektedir.

Balıkesir spor sektörünün uzun yıllardır içerisinde olan bizler bu gerçeği zamanında fark etmiş olmanın haklı gururunu yaşarken çocuklarımıza en uygun ve iyi şartlarda hizmet sunarak kendilerini sanal dünyanın bilinmezliğinden kurtarmanın gayreti içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmenin gayreti ve çabası içerisinde hareket ediyoruz. İşimizin bir parçası olan insan ilişkilerine büyük önem verdiğimizin altını çizmek istiyoruz. Bu sayede özellikle çocuklarımızın bu tür ortamlarda daha çok vakit geçirerek bir takım zararlı alışkanlıklara meyletmelerinin de önüne geçtiğimize inanıyoruz.

Ticari bir faaliyet olarak işlettiğimiz işletmemizde hizmet verirken dikkat ettiğimiz önemli hususlardan bir tanesi de sağlık ve hijyendir. Bu anlamda olası sakatlıklara karşı sürekli tedbirli bir yaklaşım sergilemekle beraber, özellikle maç bitimlerinden sonra soyunma odalarının titizlikle temizlenerek bir sonraki maç için kullanıma hazır hale getirilmesi hususunda hassas davrandığımızı bilmenizi istiyoruz.

İnsan odaklı düşündüğümüz gerçeğinden yola çıkarak siz değerli sporseverleri işletmemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR