• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataş Mobilya Dekorasyon

Adres :

Antalya Serik Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezai Ataş - Ersin Çolak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 903 03 10

Whatsapp 2:

0 (546) 425 19 69

Ataş Mobilya Dekorasyon olarak Antalya’da müşterilerimize mobilya montaj kurulum gibi marangozluk ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda aldığımız işlerinizi uzman teknik kadromuz ile en hızlı şekilde teslim etmeye çalışmaktayız.

Mobilya kurulum ve montajı dışında ahşap boyama, mobilya tamiri gibi işlerinizi de bize güvenle teslim edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin tecrübemize ve profesyonel ekibimize güvenmesi yeterlidir. En kaliteli hizmeti ustalarımız sayesinde en uygun fiyat garantisi ile almakta olacaksınız. Başka mağazalardan ya da internetten aldığınız modüler mobilyalarınızın montajını yapmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik kadromuz çok kısa sürede mobilyanızın montajını gerçekleştirecektir. Antalya ahşap dekorasyon firmaları arasında işletmemiz kaliteli hizmet sunumunu en uygun fiyata sunmasıyla tanınmaktadır. Müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve ona göre hizmet kalitemizi her gün daha iyi duruma getirmek için gayret ederiz.

Çalışanlarımız sizleri ev ya da iş yerinde de ziyaret edecekleri için çalışma arkadaşlarımızı seçerken müşterilerimizi rahatsız etmeyecek ve çalışma ahlakına sahip bireylerden seçmeye özen gösteririz. Ataş mobilya dekorasyon olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeylere çıkartmaktır. Bölgemizdeki tanınırlığımızı daha geniş kitlelere ulaştırmak gelecek dönem vizyon hedeflerimizden ilk sırada olandır.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunumunu en uygun fiyatlara sunmaya devam edeceğimizi ve ürünlerinizin montaj kurulum ve marangozluk hizmetlerini en kısa sürede gerçekleştirmek için daha fazla çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR