• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataşehir Dürümm

Adres :

Barbaros Mah. Uphill Court Ticaret Merkezi Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşısı Migros Yanı İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Doğan - Arzu Doğan

E-Posta Adresi :

.

Ne kadar yoğun olursak olalım yemek yemeğe her zaman vakit buluruz. Bazen de dostlarımızla arkadaşlarımızla hoş sohbet ederken beraber yemekler yemek isteriz. Bunu yaparken de hoş lezzetli kaliteli yemekler yemek isteriz. Size en lezzetli yemekleri sunmak ve sizin rahatlığınızı ön plana çıkaran tasarımıyla restoranımız hizmet vermektedir. Önceliğimiz sizin kaliteli yiyecekler yemeniz ve bunu da konforlu ve temiz bir ortamda güler yüzlü ve hızlı bir hizmetle almanızı sağlamaktır. Ataşehir Dürümm olarak İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

Çeşitli seçeneklerimizle her damağa hitap etmekteyiz. Ayrıca kahvaltı, akşam yemeği, öğle yemeği gibi günün her saati yiyebileceğiniz ürünlerimizle sürekli hizmet vermekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti olmakta beraber zengin kültürümüzü sizlere yansıtmaktır. Birçok yöreye ait ürünlerimizle sizlere farklı lezzetler sunmakta bunu da en temiz ve güvenilir koşullarda yapmaktayız.

İstanbul restoran sizin memnuniyetinizi öncelik alır. Sabahları güne dinç başlamak için güzle bir kahvaltı yapmak şarttır. Çeşitli kahvaltı seçeneklerimizle ve serpme kahvaltımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca menemen, börek veya tost ve daha çeşitli ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz. Bunların yanında her zaman severek yediğimiz ve vazgeçilmez tatlardan olan mantılarımızla da hizmet vermekte olup günün her saati yiyebilirsiniz. Et ve tavuk sevenler için ise ızgara çeşitlerimiz, şiş tavuk gibi tavuk çeşitlerimiz ve kebap sevenler için kebap seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çeşitli çorba seçeneklerimiz ve tabi ki dürüm seçeneklerimizle her damağa hitap etmek olup hizmetlerimizi sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR