• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ataşehir Otomotiv

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Talas

Ataşehir Otomotiv, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye’ ye yakınlığı ve kaliteli servis anlayışı ile her zaman yanınızda. Firmamızda, işimizi şansa bırakmamak ve kaliteli hizmet verebilmek için bütün Volkswagen ve Opel araçlara uygun arıza tespit ve test cihazları bulunmaktadır. Mekanik, elektrik, bakım-onarım, kaporta-boya, muayene hazırlık işlemleri servisimizde işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Ataşehir Otomotiv, 15 yıldan fazla servis tecrübesiyle, Volkswagen ve Opel grubu araçlarınız için mekanik, elektrik, kaporta, boya, sigorta, yol yardım ve yedek parça tedarik hizmetleri vermektedir.

Aracınız için gerekli teknik ve pratik bilgiye sahip GM Academy sertifikalı, eğitimli teknisyenlerimiz, sürüş zevkinizi ve güvenliğinizi korumak için çalışmaktadır. Servisimizde Volkswagen ve Opel araçlarınız için orijinal arıza tespit cihazları kullanılmaktadır.

Ataşehir Otomotiv, yeni yerinde, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ye olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla Volkswagen ve Opel grubu araçlarınızın her türlü bakım, onarım, kaporta, boya, elektrik ve elektronik işlemleri için hizmetinizdedir.


Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR