• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ataşlar Özel Servis

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Ataş

  • firma fb
  • firma instagram

Otomotiv sektöründe hizmet veren Ataşlar Özel Servis birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Elazığ oto servis ve tamirhane içinde yer alan servisimizde bilgisayarlı arıza tespit cihazıyla sorunlar anlaşılır. Hızlı çözüm üretilir. Bu alanda hizmet veren bir işletmeci olarak Dacia ve Renault markalarının araçlarına periyodik olarak bakım yapılır. Ayrıca en çok verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyledir:

Oto fren tamiri Oto şanzıman Direksiyon pompası.

Deneyimli ustalarımız ile garantili iş yaptığımız için sıklıkla tercih ediliriz. Müşterimizin memnuniyeti servis kalitemizi daha iyi hale getirmektedir. Müşterimizin beklentileri, istek ve talepleri bizim için önemlidir. İhtiyacın ve beklentinin yüzde yüz karşılanması ile müşterimizin güvenini kazanıyoruz ve bu güveni kaybetmemek için de personelimiz en iyi hizmeti vermeye gayret ediyor.

Müşterilerin bir servisten en önemli beklentisi hızdır. O sebeple aldığımız otomobili en kısa sürede teslim etmeye çalışırız. İkinci olarak beklenti, fiyatların uygun olmasıdır. Biz de servis olarak makul fiyat belirliyor, müşterimizi zor ve sıkıntılı bir sürecin içine sokmuyoruz.

Diğer bir beklenti de yapılan tamir ve onarımla alâkalı bilgi talebidir. Bu, müşterilerimizin önemsediği bir durumdur. Bu sebeple bilgilendirme konusunda hassas davranıyoruz. Diğer çok önemli bir unsur da araçtaki sorunla ilgili ustalarımızın teknik bilgisinin çözüme ulaşmada yeterliliğidir. Bu konuda ustalarımız tecrübeleriyle araçlara en iyi bakımı sağlar. Bu alanda başarılı hizmet vermemizin altında yatan en önemli adımlar bunlardır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR