• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atay Dekorasyon

Adres :

Kanarya Mahallesi Tavus Kuşu Caddesi Yarasa Sokak No : 21 /10 Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Atay

E-Posta Adresi :

ataynihat83@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 173 59 95

Whatsapp 2:

0 (532) 173 59 95

Whatsapp 3:

0 (531) 356 72 47

Firmaya Mesaj Gönder

Atay Dekorasyon

Zaman içerisinde rakiplerimiz müşterilerinin ihtiyaçlarından bıkıp bir bir bu sektörden ayrılırken firmamız dimdik ayakta durmuş ve tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmiştir. Müşterilerimiz de bu süreç içerisinde bizden desteklerini esirgememiş ve birlikte Atay Dekorasyon ailesi olarak büyümemize büyük ölçüde olanak sağlamıştır. Atay Dekorasyon gelmiş olduğu bugün ki konumda sektörün öncüsü olarak tek başına ipi göğüslemeyi başarmış Türkiye’nin dekorasyon sektöründe başarılı bir şekilde dünya üzerindeki temsilcisi olmayı da hak etmiştir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
Atay Dekorasyon firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR