• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Atay Poligon

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eren Atay - Adem Atay - Kadir Atay

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Hepimizin bu yoğun hayat düzeninde kendimize vakit ayırmak ve eğlenmek için edinmiş olduğumuz çeşitli hobilerimiz vardır. Eğlence sektörü içerisinde belki binlerce farklı kuruluş vardır ve siz de kendinize göre eğlenceler keşfetmektesiniz. Biz de siz aksiyon tutkunları için poligon hizmeti vererek stresiniz atmanıza yardımcı oluyoruz. Atay Poligon olarak Bursa eğlence sektörü içerisinde yer almamızın başlangıcı uzun yıllara dayanıyor. Bursa Kestel civarında siz atış tutkunları için en kaliteli ve de en zevkli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Airsoft atış poligonu ile sizlerin bu heyecanını deneyimlemesi için tüm şartları sağlamaktayız. Yakın atış alanı, atış oyun etkinlikleri, havalı tüfek atış alan, havalı tabanca atış alanı ve toplu oyun etkinlikleri gibi birçok çeşitli imkanımız ile sizleri ağırlamaktayız.

Hizmet sektörü firması olarak müşteri memnuniyeti ve samimiyeti esaslı çalışma prensibimizi sizlerin de olumlu yorumları ile sürdürmekteyiz. Heyecan dolu bu eğlence aktiviteleri ile en havalı şekilde eğlenebilirsiniz. Stres atmanın günümüzde sağlığımız açısından da çok önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden size en kaliteli ve heyecan dolu bir şekilde keyif dolu anlarla stres atmanız adına hizmet vermekteyiz.

Yakın atış poligonu imkanının sizler için önemli bir kriter olduğunu biliyoruz, müşterilerimizin memnuniyeti için bu imkanı sunuyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Arkadaşlarınız ile heyecan dolu atış etkinlikleri ile güzel anılar biriktirmeniz için tüm halkımızı davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR