• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ateş Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim - Kemal Karabulut

Veterinerlik oldukça özveri gerektiren bir meslektir. Bir doktor hastasına öncelikle şikayetini sorar ve oradan ilerleyerek hastalığın nedenini öğrenir ve teşhisini koyarken, veterinerler dilsiz canlıların derdini anlamak durumundadırlar. Bununla birlikte hayvanların masum ve sevecen halleri bu mesleğin keyifli tarafları arasında yer alır.

Veterinerlik oldukça zor bir meslektir. Bunun nedeni ise hayvan çeşitlerinin ve hastalıklarının oldukça çeşitli olmasıdır. Severek yapılması gereken meslekler arasında bu yüzden yerini alır. Hayvanlar oldukça hareketli bir yaşam sürerler. Bu nedenle kazalar ve yaralanmalar oldukça sık görülür. Bunun dışında bulaşıcı hastalıklar da hayvanlarda en sık rastlanılan rahatsızlıklar arasındadır. Veterinerler tüm bu sorunlara çare olabilecek yegane insanlardır. Bizler de bu alanda yıllardır kendimizi geliştirerek, tecrübeli ve istikrarlı bir kurum haline gelmeyi başarmış bulunmaktayız.

Evcil hayvanlarınızın sağlık kontrollerini gönül rahatlığıyla kliniğimizde yaptırabilir, verdiğimiz hizmetin kalitesine kendiniz karar verebilirsiniz. Bugün geldiğimiz noktada başarıya ulaşabilmemizin nedeni, güler yüzlü hizmetimiz ve doğru teşhisler ve tedaviler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamızdır.

Teknik donanımımız, görüntüleme cihazlarımız ve cerrahi tecrübelerimiz ile operasyonlarımızda başarı sağlamakta, hayvan dostlarımızın gözlerindeki sevince ve mutluluğa şahit olmaktayız. Her canlının yaşamı sağlıklı ve mutlu yaşaması gerektiğine olan inancımızla, hayvan dostlarımızın dertlerine çare bulabilmekten oldukça mutluyuz.

Ateş Veteriner Kliniği çalışanları olarak, Şanlıurfa/Haliliye’de hizmet vermekte olup, hayvan dostlarımızı ve siz değerli müşterilerimizi kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR