• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Athletic Women

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tebessüm Özer

  • firma fb
  • firma instagram

İnsan sağlığı için gerekli olan ihtiyaçlardan bir tanesi de hiç şüphesiz spor yapmaktır. Günümüzde artık sağlığımız için sadece yediğimiz yemeklere dikkat etmek yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda hareket etmemiz gerekmekte ve bu hareketleri bilinçli bir şekilde yapmalıyız. Artık spor faaliyetlerinde değişen dünya düzeni ile spor yapmak tek başımıza katkı sağlamamaktadır. Hatta tek başımıza yapmış olduğumuz sporlar bazen bizlere katkı sağlamak yerine zarar vermektedir. İşte böyle bir durumda sizlere yardımcı olmak için bizlere devreye girmekteyiz.

Sizlere en doğru sporu en eğitimli hocalarımız ile yaptırmaktayız. Hangi alanda olursa olsun istediğiniz her alanda eğitimli hocalarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Firma olarak sizlerin sağlığına büyük önem vermekteyiz. Bu sebeple ekibimiz en donanımlı ve tecrübeli hocalardan seçilmiştir. Her bir hocamız alanında sertifikalı ve bilgi yüklü hocalardır.

Muğla spor sektöründe işini en iyi yapan firma olmak bizleri gururlandırmaktadır. Sizlere spor alanında vermiş olduğumuz destekle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz sizlerin ilk etapta şikayetlerini dinlemekte ve sizlere ona göre program çıkarmaktadır. Firma olarak her bir müşterimizle ayrı ayrı ilgilenmekteyiz. Plates ile hem kendinizi hem de vücudunuzu hem de yaşam şeklinizi yeni bir forma sokun. Kendinize uygun programı seçerek en kısa zamanda fit bir vücuda kavuşun. Fonksiyonel antrenmanlar ile içinizdeki gücü ortaya çıkarın ve harika bir vücut ile daha çok özgüven kazanın!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar