• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atik Süt Çiftliği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Atik

Sakarya alışveriş sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Atik Süt Çiftliği ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Doğal olan ürünlere artan talep ile bizlerde sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz. Sizlere güvenle tercih edebileceğiniz, tamamen doğal ve organik ürünleri en iyi fiyatlarla ve üstün hizmet anlayışımız ile buluşturuyoruz.

Tamamen doğal olarak yetiştirdiğimiz, beslediğimiz hayvanlarımız ve onların etiyle, sütüyle, yumurtasıyla sizlere en doğal hizmetlerin kapısını açıyoruz. Ailenizin, sevdiklerinizin ve sizlerin en iyi şekilde beslenmenizi sağlamak için sektörde faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman, işini severek yapan ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız mükemmel hizmeti kolay ulaşılabilir bir şekilde sizlerle buluşturuyoruz.

Üstün hizmet ve uluslararası kalite standartlarını temel ilke edinen firma anlayışımız ile daima sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz. Sizlere yenilikçi ve modern bir hizmet anlayışı ile doğal ve organik bir hizmet sağlıyoruz. Aynı zamanda büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarımızı helal kesim ile kesiyor ve sizlere güvenle tercih edebileceğiniz bir şekilde sunuyoruz.

Geniş ürün yelpazesinde, sizlere hitap eden ve en sevdiğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Her kesimden müşterimiz doğal ve organik ürünlerden mahrum kalmasın diye uygun fiyat avantajı ile herkese hitap ediyoruz. Detaylı bilgi almak, sipariş vermek ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR