• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atılgan Paslanmaz

Adres :

İnönü Mah. Ahmet Özkan Bulvarı No: 11 Ayrancılar / İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Bayrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atilganpaslanmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 136 30 42

Whatsapp 2:

0 (532) 296 41 85

Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ;kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.
Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır .
Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

<div style="\&quot;font-family:" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" text-align:="" justify;="" color:="" rgb(0,="" 0,="" 0);="" line-height:="" 22px;\"=""> Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR