• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Atilla Bisiklet Kliniği

Adres :

Caddebostan İskele Sokak No 2134728 Kadıköý İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Atay - Jale Özen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

jaleozen68@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 327 00 06
Atilla Bisiklet Kliniği firması olarak kadıköy bisiklet satışı,kadıköy bisiklet satış noktası,kadıköy bisiklet kiralama,kadıköy bisiklet kiralama noktası,kadıköy bisiklet tamir bakım yerleri,kadıköy bisiklet yedek parça satışı,kadıköy bisiklet eğitimi verenler,kadıköy bisiklet yıkama noktası,kadıköy bisikletli organizasyonlar,kadıköy bisiklet aksesuar satışı, vb. hizmetler vermekteyiz.
VİZYONUMUZ;
Ülkemizde bisiklet kültürü ve sporunu hakkettiği noktaya taşımak, toplumsal yaşamda ve bütüncül algıda bisiklet farkındalığını yükseltmek, bisikletin günlük yaşam içindeki yerini medeni ülkelerdeki seviyeye yaklaştırabilmek olup; trafik sorunundan , sağlığa, çevre kirliliği ve cevre sağlığı bilincinden, kişisel ve ülke bütçesinde katkı sağlamaya, ulaşımdan benzin tasarrufuna ve sayılabilecek sosyolojik pek çok algıda da toplumsal seviyemizi yükseltmeye kadar varan bir yararlar silsilesini hedeflemektedir.
MİSYONUMUZ;
Vizyonumuzu gerçekleştirmek ve toplumda bisiklet kültürü ve farkındalığını yükseltmek adına verilen insanüstü bir mücadele ile; İNSANİ, VİCDANİ, MİLLİ, KÜLTÜREL, SPORTİF projeler tasarlayıp, geliştirmek ve hayata geçirmektir.
Kimsesiz çocuklardan, engellilerimize, şehitlerimizi anmaktan, toplumsal değerlerimize sahip çıkmaya, bisiklet sporuna ve sektörüne değerli sporcular ve her kademeden profesyoneller yetiştirmekten, birlik beraberlik teması üzerinden disiplinli ve istikrarlı bir çizgiyi, onlarca yıla rağmen sapasağlam muhafaza ederek geliştirmek amacıyla Atilla Atay tarafından tasarlanarak geliştirilen proje ve eylemlerin bir bütünüdür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR