• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Auto Ceramic Center

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Çelik

Auto Ceramic Center ailesi olarak Kocaeli otomotiv sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Araç kullanımının giderek yaygınlaştığı ve hayatımızın olmazsa olmazı haline geldiği günümüzde araç bakımı da aynı derecede önem kazanmıştır.

Gözünüzden sakındığımız araçlarınızın en iyi şekilde bakımını yapıyor ve güzel görünmesi için en iyi hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde tespit ediyor ve gerekli işlemleri uyguluyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı odaklı bir yaklaşım ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Araçlarınızın bakımlarını gerçekleştirirken en iyi ürün ve malzemelerden yararlanarak üstün bir performans elde etmeyi amaçlıyoruz. Sizlere güvenle tercih edebileceğiniz ve en iyi hizmetleri alabileceğiniz adresimizin kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Boya koruma & yenileme, araç iç ve dış temizliği ve detaylı bakımlarını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi hedefi ile çıktığımız bu yolda sizlerden aldığımız güzel yorumlarla kendimizi daha da geliştiriyoruz. Üstün hizmet ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden sizlerin güvenle tercih edebileceği ve en iyi hizmetleri alabileceğiniz bir adres olmaya devam ediyoruz. En iyi hizmetlerden en hızlı şekilde yararlanmak için bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR