• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Autobkm Özcanlı Ordu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Özcanlı

Ordu oto servis ve tamirhane sektöründe aranan bir marka haline gemli işletmemiz, hedeflerini her zaman yüksek tutmaktadır. Ülkemizde sektöründe lider olmaya çabalarken aynı zamanda global olarak da tanınırlığını artırmayı amaçlayan işletmemizde modern teknikler kullanılarak hizmet verilmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve sektörde bir takipçi değil, trend belirleyici lider olmayı amaçlayan iş yerimize en yeni teknolojiler mümkün olan en kısa zamanda gelmektedir.

Yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmeye çalışan iş yerimizde aynı zamanda takım çalışması da çok önemlidir. Araç bakımı ve kuaförü olarak bazen oldukça geniş çaplı işler ile baş etmek durumunda kalan ekibimiz, bu zorlu uygulamaların altından takım ruhu sayesinde kalkabilmektedir. Her biri tecrübeli ve yetenekli çalışanlarımız ve onların aralarından geliştirdiği kaliteli iletişim sayesinde işletmemizde işlerimiz aksamadan sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir.

Araç kuaförü, sprey boya, nano seramik kaplama, çizik giderme, boya koruma, ozon ile yıkama, boyama, boya temizleme ile iç ve dış araç yıkama ve bunun gibi birçok hizmeti sağlayan iş yerimizde siz de aracınızı yeni baştan yaratabilirsiniz! Aracınız için düşündüğünüz her türlü işlemi profesyonel ellerde ve güven içinde yaptırabilmek için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Böylece takım arkadaşlarımızın etkili dayanışma ruhunu ve malzemelerimizden işçiliğimize kadar her aşamada ve her detayda kullandığımız detayları, göz çarpan kaliteli malzemelerimiz ile birlikte gözlemleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR