• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avcı Tekstil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Avcı

Kayseri alışveriş sektöründe faaliyet gösteren Avcı Tekstil, sizlerin her türlü kumaş ihtiyacını karşılamak adına kaliteden, güvenilirlikten ve sağlamlıktan ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunma çabasındadır. Büro kumaşları, döşemelik kumaşlar, deri kumaşlar ve daha birçok kumaş çeşidiyle sizlere hizmet veren firmamız, tekstilde güvenin ve kalitenin adresidir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli, dürüst ve güvenilir bir hizmet sağlama noktasında var gücüyle çalışmaktadır. Bu amaca yönelik olarak sizlerin her türlü kumaş ihtiyacını gidermektedir. Büro koltuklarınız için, evde kullandığınız koltuklar için ya da otomobilleriniz için en kaliteli, dayanıklı ve sağlam döşemelik kumaşları firmamız hizmetinize sunmaktadır. Ayrıca deri kumaşları ile sizlerin en kaliteli kumaşlara ulaşması noktasında güvenilir bir adres olan firmamız, kumaş konusunda sizlere çok kaliteli seçenekler sunmaktadır. Birbirinden güzel, kaliteli ve dayanıklı kumaşlarımız, geniş renk seçenekleriyle sizleri beklemektedir. Siz değerli müşterilerimizin her türlü kumaş ihtiyacına birbirinden farklı çeşitten, türden, renkten ve desenden ürünleriyle cevap veren firmamız, tekstilde güvenin ve sağlamlığın adresi olma konusunda işini ciddiye alarak, işine özen göstererek ve alanında en iyi olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

Firmamızın üzerinde en çok durduğu konu müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetine büyük ehemmiyet gösteren firmamız, dürüst ve ahlaklı çalışma anlayışıyla sizlerin memnuniyetini sağlama noktasında çok titiz davranmaktadır. Her türlü kumaş ihtiyacınızı en kaliteli ve sağlam kumaşlarla karşılayan firmamız sizlerin hizmetindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR