• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Avm Bilgisayar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Cingöz

Avm Bilgisayar

Bilgisayar bakımı, bilgisayar onarımı, bilgisayar tamiri, leptop tamiri, leptop toz bakımı, ağ kurulumu, ağ hizmet desteği, notbook tamiri, notbook bakımı, bilgisayar yedek parçaları, bilgisayar tamircisi, bilgisayar teknik servis, format, yazılım ve güncelleme olarak Adana Çukurova da hizmet vermekteyiz.

Avm Bilgisayar firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR